Cdm İnşaat – Hakkımızda

  • Home
  • /
  • Cdm İnşaat – Hakkımızda


Cafer Doğrukan Mimarlık   

Evrendeki kusursuz çeşitlilik bir tasarımın sonucudur. Yaratılan tüm varlıklar; güzellik, ölçü denge ve uyum içindedir. Sahip oldukları tüm detaylarda bir sanat vardır ve bu bir ‘detay’ sanatıdır.

    2016 yılında Yüksek Mimar Cafer Doğrukan’ın kurmuş olduğu CDM  mimarlık olarak bizde doğadaki kusursuz tasarımdan aldığımız motivasyon ile sürekli takipçisi olduğumuz teknolojik ve teknik yenilikleri birleştirerek, tasarımlarımızı detaylandırıyor, birinci sorumluluğumuz olan doğayı koruma farkındalığı ile güzel yaşam alanları oluşturuyoruz. Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek yapılar üretmeyi ilke edinen CDM MİMARLIK olarak insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarımıza yön veriyoruz.

   Biliyoruz ki mimarlık diğer sanat dallarında olmayan bir motto’yu içinde barındırır; ‘ Kapsayıcılık’. Bizde bu bilinçle yeni fikirler, yaklaşımlar ve materyalleri araştırarak mimari sınırları genişletiyoruz ve mimarlığın sadece belli bir zümreye ait olmadığının altını çizerek ‘herkes için mimarlık’ anlayışı ile hareket ediyoruz.


 

    CDM  çatısı altında tasarım, projelendirme, proje yönetimi, danışmanlık ve taahhüt alanlarında ihtisaslaşan ekibimiz yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının Fabrika, Ofis, İdari bina, Alışveriş Merkezleri gibi çalışmalarının hem tasarım ve projelendirme, proje yönetimi aşamalarında yer almakta, hem de söz konusu işlerin taahhüt aşamasında etkin olarak görev yapmaktadır. 

    Enerjisini kadrosunun genç, dinamik, eğlenceli ve pozitif olmasından alan CDM ekibi olarak  Projelerin yüksek standartlarda ve öngörülenden çabuk, hızlı bir şekilde tamamlanması konusunda da yadsınamaz bir iddiaya sahibiz.

    Dürüstlük başta olmak üzere; kalite, güven, çözüm odaklılık, hız, özgünlük, yüksek motivasyon, saygı ve sevgi bütün çalışmalarımızda gerek ekip arasında gerekse müşteriler ile aramızda vazgeçemeyeceğimiz temel ilkelerimizdir.

    İlkemiz olan yenilikçi ve kaliteli hizmetimiz ile bulunduğumuz sektörde, verimli, kazançlı ve çalışanlarımızla birlikte keyifli ortam oluşturarak ekip çalışması ile hem çalışanlarımıza hem de hizmet verdiğimiz sektöre dolayısıyla bulunduğumuz ülkeye katma değer kazandırmak da temel hedefimizdir.

EKİBİMİZ

Cafer DOĞRUKAN

Kurucu / Yüksek Mimar

Mustafa TEKAYAK

Proje Uyg. Sorumlusu

Cemal TÜRK

Satış Pazarlama Müdürü

İlyas Deliçar

İnşaat mühendisi/ Proje uyg. sorumlusu

Mustafa Behlül AÇIKGÖZ

Mimar / Proje Uyg. Sorumlusu

Ahmet Abdullah NAS

Sosyal Medya Uzmanı

Ömer DOĞRUKAN

Satın Alma Sorumlusu

Fatih DÜLGER

Muhasebe ve Finansal Yönetim Şefi

Mehmet KIRANLI

Muhasebe Personeli

Veli DENİZ

İnsan Kaynakları