Cdm İnşaat – Hakkımızda

  • Home
  • /
  • Cdm İnşaat – Hakkımızda


CDM İNŞAAT

CDM İnşaat olarak, teknolojik ve teknik yenilikleri, doğanın kusursuz tasarımından aldığımız ilhamla birleştirerek tasarımlarımızı detaylandırıyoruz. Ana sorumluluklarımızdan biri olan doğayı koruma bilinciyle, sevimli ve işlevsel yaşam alanları oluşturuyoruz.

 

Her dönemin ihtiyacına cevap verebilecek, kalıcı, standartları yüksek, estetik yapılar ortaya çıkarmayı ilke ediniyoruz. Kendisine hizmet edilen değil, kullanıcısının ihtiyaçlarına karşılık veren yapılar imar ediyoruz.

 

Şirketimiz çatısı altında; ofis, fabrika, idari bina, AVM ve mesken gibi kalemlerin anahtar teslim veya restorasyon işleri yapılmaktadır.

 

Alanında uzman ekibimizle; tasarım, projelendirme, proje yönetimi, danışmanlık ve teklif hizmetleri veriyoruz.


 

 

Dürüstlük, kalite, güven, çözüm odaklılık, özgünlük, yüksek motivasyon ve saygı, bütün çalışmalarımızda vazgeçemeyeceğimiz temel ilkelerimizdendir.

 

Aldığımız projeleri, anlaşılan standart ve sürede tamamlamak için genç, profesyonel ve pozitif ekibimizle canhıraş bir şekilde çalışıyoruz.

 

        “Aşk inşa ediyoruz, sadece bina değil” mottomuz gereği, ruhsuz yapılardan ziyade, öze dokunan sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.

 

 Bu öze dokunuş sırasında ise, yaptığımız bütün işlerimizde israftan uzak durarak, ülke ekonomisine katma değer kazandırmak da temel gayelerimizden biridir.

 

 

 

EKİBİMİZ

Cafer DOĞRUKAN

Kurucu / Yüksek Mimar

Mustafa TEKAYAK

Proje Uyg. Sorumlusu

Cemal TÜRK

Satış Pazarlama Müdürü

İlyas Deliçar

İnşaat mühendisi/ Proje uyg. sorumlusu

Mustafa Behlül AÇIKGÖZ

Mimar / Proje Uyg. Sorumlusu

Ömer DOĞRUKAN

Satın Alma Sorumlusu

Fatih DÜLGER

Muhasebe ve Finansal Yönetim Şefi

Mehmet KIRANLI

Muhasebe Sorumlusu

Veli DENİZ

İnsan Kaynakları